АКРИЛОВІ

ФАСАДИ

АКРИЛОВІ ФАСАДИ

Акрилові фасади добре зарекомендували себе, як обов’язкова частина сучасного інтер’єру. Таку репутацію підтримують не тільки виробники кухонних та меблевої продукції, але і відомі дизайнери, які пропонують клієнтові яскраві, сміливі, ексклюзивні рішення в інтер’єрі.

Ідеальна порізка та поклейка – все зроблено на високотехнологічному обладнанні.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ АКРИЛОВИЙ ФАСАД?

Акрилове покриття має більш високі показники зносостійкості, надійності і практичності. Високоякісний акрилвий фасад, основою якого є плита МДФ розробляється з урахуванням віянь новітніх високих технологій. У виробництві використовується екологічно чиста сировина, що не виділяє шкідливих запахів і важких металів, небезпечних для здоров’я.

Крім того, купити акрилові фасади варто і через їхню високу стійкості до зміни кольору і деформацій. Поверхня панелей покрита захисною плівкою, яка надійно захищає від подряпин, відколів та інших пошкоджень під час перевезення або експлуатації. При хорошому і правильному догляді такі меблі прослужить вам не одне десятиліття, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд. У нашому інтернет магазині ви можете замовити акрилові фасади в найрізноманітніших колірних рішеннях. Каталог товару налічує велику кількість доступних варіацій для створення вишуканого інтер’єру кухні, ванни і інших кімнат вашого будинку. Фото можна подивитися онлайн прямо на сайті.

ПОЗИТИВНІ ЯКОСТІ АКРИЛОВОГО ПОКРИТТЯ

Найважливіше і затишне місце в будинку – це кухня. Фасад акрил надає кухонних меблів особливий блиск і шик, тому кімната моментально наповнитися новими яскравими фарбами і стане ще більш теплою і затишною.

У акрилових фасадів є маса переваг, які виділяють їх з ряду аналогів:

1 Стійкі до впливу сонячних уф-променів.
2. Мають унікальну ступінь глянцю, дзеркального відображення світла і предметів.
3. Насичені глибокі кольори.
4. Екологічно безпечні, не виділяють запахів чи токсинів.
5. Стійкі до деформації, зміни кольору і проявам подряпин.
6. Висока вологостійкість.
7. Стійкість до виникнення цвілі і грибка.
8. Довговічність.
9. Відрізняються ідеально рівною поверхнею.
10. Можливість дозамовлення з 100% попаданням в колір
11. Матові фасади роблять непомітними відбитки пальців
12. Стійкість до ударів
13. Антистатичність
14. Високий рівень захисту від впливу хімічних речовин
15. Стійкість до високих температур і нагрівання
16. Легкий і швидкий догляд.

ВИРОБНИКИ: