AGT

ВИРОБНИК РАМКОВИХ ТА ПЛІВКОВИХ МДФ ФАСАДІВ

AGT - ВЛАСНЕ ПОТУЖНЕ ВИРОБНИЦТВО

Широкий асортимент інноваційної продукції для інтер’єрних рішень в єдиному стилі високої якості, виготовленої і доставленої клієнту в обумовлені терміни з професійним обслуговуванням.

Якщо Ви шукаєте способи реалізації сміливих ідей, ретельно добираєте деталі для блискучого завершення проекту, берете активну участь у процесі перетворення довколишнього простору на гармонійний світ або просто цікавитеся останніми новинками у галузі дизайну інтер’єрів — компанія ТОВ «АГТ Плюс» стане вашим надійним помічником і другом, який завжди поруч!

НАША ПЕРЕВАГА

Пропонуємо широкий асортимент меблевих комплектувальних матеріалів і фурнітури, яка буде вирізнятися високою якістю й вигідною ціною.

31
21

Наша компанія є постійним учасником Української асоціації меблевиків.

КОРОТКІ ВІДОМОСТІ ПРО ПРОДУКТИ ТА ПЕРЕВАГИ AGT

Панелі AGT мають найширшу гаму кольорів, що сприяє втіленню в життя найрізноманітніших дизайнерських фантазій. Плити МДФ компанії AGT – унікальний матеріал, що відрізняється бездоганною структурою поверхні, чудовою якістю обробки і збалансованої формою розподілу волокон.

Переваги панелей AGT:

Глибокі і насичені кольори;
Простота очищення і обслуговування;
Виключне якість поверхні;
Екологічність;
Довговічність матеріалів;
Панелі AGT — це трендові колекції сучасного та стильного декору для помешкання або офісного центру, які підкреслять переваги будь-якого інтер’єру.