AQUAFRONT

ВИРОБНИК АКРИЛОВИХ ФАСАДІВ

ПРОФЕСІЙНІ АКРИЛОВІ ФАСАДИ

Орієнтуючись на виробництво міцних і надійних фасадів для меблів протягом багатьох років, з можливістю використання в складних умовах для кухні, або ванної кімнати – AQUAFRONT створили акрилові фасади.

З’єднання акрилової плити з краєм технології поліуретанового клею в поєднанні із зразковою обробкою кожного фронту – ми створили впевненість та комфорт довготривалої довговічності широкого асортименту виробів AQUAAKRYL. Це дає виробнику повну впевненість у тому, що цей матеріал буде ідеальним в екстремальних умовах, яким він піддається навіть під час глобального контейнерного транспорту. Тож виробнк немає побоювань щодо гарантії продукції, що експортується на інші континенти. Тому фасади AQUAAKRYL сьогодні присутні у багатьох місцях світу.

КОЛЕКЦІЇ ФАСАДІВ

AQUAFRONT в своєму складі має такі колекції – GRAND, STANDART, ULTRA, SZKŁO, SZKŁO DEKOR, 3D. Кожна колекція має свої позитивні властивості та унікальний дизайн.

3
2

Фасади завжди поставляються із захисною плівкою(крім фронтів Aquaakryl ultra 3D). Це дозволяє уникнути пошкодження поверхні під час транспортування, а також під час монтажних робіт.