ПЛІВКОВІ МДФ

ФАСАДИ

ПЛІВКОВІ МДФ ФАСАДИ

МДФ – це волокнисті плити з дерева. Утворюються з дрібної дерев’яної тирси, яку обробляють парою з додаванням смоли натуральної або синтетичної. Це найпопулярніший матеріал для кухонних фасадів.

Купити меблевий фасад (МДФ) варто через те, що цей матеріал практичний, виглядає красиво і дуже популярний.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ПЛІВКОВИЙ МДФ ФАСАД?

МДФ – це, власне, плита з деревної полотна, яка має середню щільність. Складові матеріалу зв’язуються між собою за рахунок натурального речовини – лігніну, а не хімічні сполуки. Завдяки цьому меблевий фасад з МДФ, ціна на який доступна кожному, застосовується для створення багатьох видів і деталей меблевих гарнітур.

Процес виробництва полягає в тому, що на матеріалі вифрезіровиваются різні профілі, які пізніше покривають ПВХ-плівкою. Завдяки такому покриттю матеріал імітує різні породи дерева, його текстуру і забарвлення.

Кухня з цього матеріалу виглядає стильно і яскраво. В основу такого гарнітура (для кухні) входить МДФ. Цей матеріал є одним з найпопулярніших на сьогоднішній день, завдяки своїм характеристикам і зносостійкості. При цьому, висока ймовірність того, що ви зупините свій вибір на фасадах саме цього виробника, адже їх вартість приємно порадує покупців навіть з досить скромним бюджетом.

1. Хороша вологостійкість (краще ніж у ДСП і навіть дерева).
2. Міцність і стійкість до механічних пошкоджень.
3. Екологічна чистота. Не використовуються синтетичні склеюють речовини.
4. МДФ – аналог натуральної деревини, який теж можна фрезерувати
5. Великий вибір кольорів, форм, типів.

ВИРОБНИКИ: