STOLZEN

ВИРОБНИК ДЕРЕВ’ЯНИХ ФАСАДІВ

20 РОКІВ ДОСВІДУ

Stolzen – компанія, що базується на 100% польського капіталу, спираючись на багатий досвід та динамічно розвиваючись на ринку меблів.

Масивна деревина – це матеріал, який особливо реагує на зміни температури та вологості. Сушка деревини, що забезпечується виробником, її приправа, а потім захист поверхні виробів сертифікованими фарбувально-лаковими матеріалами готують меблеві фасади до їх використання в звичайних погодних умовах.

ЯКІСТЬ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Продукція Stolzen, створена з пристрастю, баченням та відданістю, є найвищою якістю в меблевій промисловості.

3
2

Stolzen – бренд, який гарантує найвищу якість у виготовленні меблів.

STOLZEN - ВИРОБНИК, ЯКИЙ НЕ ЙДЕ НА КОМПРОМІСИ

У виробництві меблевої промисловості ми виробляємо лише меблеві фасади найвищої якості. Тому нашому клієнту гарантується найкращий продукт на ринку. Stolzen не зосереджується на масовому виробництві з використанням дешевих і нестабільних матеріалів. Наші фасади дерев’яних меблів не тільки красиві, сучасні, оригінальні, але й надзвичайно міцні. Це інвестиція на довгі роки у ваш будинок чи квартиру. В останніх колекціях кожен клієнт знайде потрібну для себе продукцію, і завдяки такій складній пропозиції товарів, італійському дизайну, а також послідовно вкладеним у нові технології, наші клієнти можуть бути впевнені, що робота з нами – це правильний вибір і завжди буде задовольняти!