SUPER PROFIL

ВИРОБНИК РАМКОВИХ МДФ ФАСАДІВ

НА РИНКУ З 2003-ГО

Динамічно розвиваючись, удосконалюючи технологічний процес, відточуючи майстерність і набуваючи такий необхідний досвід та практику.

Виняткову увагу фабрика приділяє якості. В процесі випуску кожні півгодини продукція перевіряється на предмет виявлення недоліків, на відповідність розмірам, на відрив плівки від МДФ та ін.. А також строго перевіряється на відповідність до затвердженого шаблону. Адже недостатньо щоб товар був якісним по своїм властивостям – він ще має бути абсолютно однаковим за розміром і формою з усіма попередніми і наступними партіями, бо інакше планки не матимуть ідеального стику між собою.

В НОГУ З ЧАСОМ

SUPER PROFIL – компанія, яка часто бере участь у віомих українських виставках, тких як Inter Build Expo, KIFF DOMOTEX, SEEBBE та інших.

3
2

Українське виробництво, яке не постуається іноземним аналогам.

ЧОМУ SUPER PROFIL
- ЦЕ ПРАВЛЬНИЙ ВИБІР

– Лише складська програма профілю ТМ «Супер Профіль» налічує майже півтисячі одиниць. І підібрана під більшість найпопулярніших декорів відомих європейських брендів ДСП плит.

– Всі складські декори виготовлені виключно з якісної ПВХ плівки. Фініш плівка, чи будь-яке інше покриття в складській програмі(!) не використовується. Лише в програмі під замовлення.

– Існує можливість обирати ексклюзивні декори, не включені в складську програму.

– При потребі реалізується чорновий профіль МДФ, тобто не вкритий плівкою ПВХ, наприклад, під подальше пофарбування.