ДЕРЕВ'ЯНІ

ФАСАДИ

ДЕРЕВ'ЯНІ ФАСАДИ

Дизайнери інтер’єрів широко використовують дерево в своїх проектах. Все тому, що воно завжди виглядає і солідно і дорого. Його присутність у оформленні кімнати робить її приємною і в той же час аристократичною.

Матеріалом може бути якісна деревина від сосни аж до чорного дерева, однак характеристики у них різні.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ДЕРЕВ’ЯНИЙ ФАСАД?

Меблеві фасади з масиву дерева – це прекрасне рішення, як для житлового приміщення, так і для офісу. Вони привносять теплу нотку в холодне робоче оточення, або надають благородності звичайній домашній кімнаті.

Меблі з натурального дерева ніколи не вийдуть з моди і завжди будуть ознакою доброго смаку. Такий інтер’єр – це класика дизайну, нестаріюча і прекрасна.

Крім того, купити меблеві фасади з деревини, варто і через їх приголомшливу зносостійкості. При належному догляді фасади для меблів будуть виглядати як нові навіть після багатьох років в експлуатації. Досить обробляти поверхні спеціальним поліролем і зовнішній вигляд меблів завжди буде чудовим.

Зверніть увагу, що таке оформлення можна замовити для будь-якої кухні. Масив покривається лаком, тому він легко чиститься і захищений він забруднень, які так часто докучають на кухні.

При виборі, перше, що приверне вашу увагу – це види фасадів. Всі моделі виготовлені виключно з високоякісної сировини. Наприклад, дуб, ясен, вільха або черешня.

Дерев’яні фасади мають такі позитивні якості як:

1. Справжня екологічно безпечна сировина;
2. Не боїться механічних пошкоджень;
3. Довговічність;
4. Не боїться деформацій;
5. Час відтінок і малюнок деревини робить привабливішим;
6. Основна частина фасаду – ручна робота;
7 Найкраще підходить для аристократичного класичного стилю;
8. Варіативність дизайну: різьба, вставки, поєднання з іншими матеріалами;
9. Легко реставрувати фарбуванням чи лакуванням.

ВИРОБНИКИ: